В ІТЕП пройшов День відкритих дверей

21 квітня в Ізмаїльському технікумі єкономікі і права пройшов «День відкритих дверей».

У цей день технікум радо відкрив двері для учнів 9, 10 і 11 класів загальноосвітніх шкіл Ізмаїльського, Болградського, Ренійського, Кілійського і Тарутинського районів, щоб познайомити їх з навчальним закладом, викладацьким складом, студентами та випукніками.

Майбутнім абітурієнтам та їх батькам були представлені спеціальності, за якими здійснюється підготовка в Ізмаїльському технікумі економіки та права:  “Право”; “Економіка”; “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”;  “Облік і оподаткування”; “Фінанси, банківська справа та страхування”; “Інженерія програмного забезпечення”.

Перед гостями виступили представники адміністрації, викладачі та студенти відділень права, економіки та програмування, а також випускники, які, отримавши диплом технікуму, продовжили своє навчання в навчальних закладах III-IV рівнів акредитації, поєднуючи навчання з роботою за спеціальністю.

Юнаки та дівчата, якщо Ви бажаєте отримати престижну професію юриста, економіста, бухгалтера, програміста Ізмаїльський технікум економіки і права чекає Вас!