ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЕКОНОМІКИ І ПРАВА

Корисні сервіси для юристів в Україні

Говорячи про кваліфікацію більшості фахівців юридичної сфери, зазвичай відзначають їхнє вміння своєчасно знаходити актуальну та корисну інформацію. При цьому для них абсолютно необов'язково пам'ятати всі дані, необхідні для роботи. У ситуаціях, коли потрібно знайти певний нормативно-правовий акт або оформити посилання на закон України, чи виконати інші дії, можна скористатися спеціальними сервісами, створеними для представників юрисдикції.

У зв’язку з вищесказаним варто зазначити, що в таких випадках телефон або будь-який інший електронний гаджет вже перестає бути просто засобом для зв’язку або цікавою іграшкою. По суті, такий пристрій є вимогою часу та справжнім помічником для зайнятих людей. А мобільні додатки, що розробляються сучасними програмістами, дозволяють юристам тримати руку на пульсі часу, і отримувати необхідну інформацію, перебуваючи у будь-якому місці.

Найоптимальніші сервіси для фахівців

Для тих, хто хоче мати своєрідний арсенал електронних помічників, може скористатися списком п’яти сервісів, які ми вважаємо найзручнішими для юристів.

1. IpLex

Ця мобільна програма надзвичайно вигідна для використання, дозволяючи відкрити текст будь-якого нормативно-правового акту, що діє на даний момент у країні. Також тут можна знайти доступну інформацію про юридичну особу, ФОП та інше, та знайти необхідне судове рішення. Важливо, що список документації у межах даного сервісу постійно оновлюється.

2. OpenDataBot

Не менш зручна універсальна програма, в якій можна знайти практично все. У доступі – відомості про людину, ФОПи, різні компанії, нерухомість, судові справи та рішення щодо них, перелік адвокатських свідоцтв, таке інше. Зайти на нього можна в системах iOS та Android, також він присутній як чат-боти практично на всіх месенджерах. Однак, потрібно знати, що деяка інформація надається тут платно. Але найголовніше – те, що на OpenDataBot передбачена можливість передплатити розсилку з приводу окремої особи, компанії або судової справи.

3. Telegram Messenger

На його просторах можна знайти безліч різних каналів, створених для оптимізації діяльності юриста – такі як, «Судова практика ZakonOnline» Закон та Право, та інше. За допомогою програми також можна вести обмін інформацією та спілкуватися з колегами.

4. Domjurista.ua

Про популярність платформи говорить значна кількість активних користувачів – понад 130 000 на місяць. Сервіс пропонує спеціалістам велику кількість юридичних документів, доповнених досвідом, коментарями та рекомендаціями. Окрім того, програма пропонує скористатися додатковими опціями. Наприклад, користувачеві доступна функція швидкого створення особистого документа, ТОВ, перевірка свого договору та багато чого іншого.

5. AXDRAFT

Сервіс автоматизує документаційні процеси, дозволяючи витрачати до 80% менше часу на підготовку документів. Допомагає не лише юристам, а й бухгалтерам, HR менеджерам та іншим фахівцям, які пов’язані з документами у компаніях та юридичних фірмах. Також AxDraft допомагає організувати робочий процес та нагадує про документи, які зазвичай необхідно підготувати для певного типу угоди.

Корисні сайти для юристів

Крім додатків, користувачам також є багато цікавих платформ, а саме:

  • zakonodavstvo.biz.ua – тут можна знайти  актуальну інформацію від досвідчених  юристів та адміністраторів  за участю спеціалістів Апарату Верховної Ради України та Академії правових наук України;
  • ligazakon.ua – дозволяє легко та комфортно знаходити дані  в потужних базах, при цьому загальний склад їх по кількості налічує більш, ніж 350 тисяч примірників;
  • zsvo.net – це досить велика база документації різного рівня, а також договорів міжнародного порядку, коментарів, дайджестів, таке інше;
  • legal.com.ua – за його допомоги здійснюється швидкий пошук на обробка необхідних матеріалів;
  • zakoni.com.ua – тут можна отримати фахову консультацію на безоплатній основі у сфері  юридично-економічного штибу.

Сподіваємось, що цей список допоможе вам у вашій нелегкій роботі. Залишайтеся в курсі сучасних тенденцій, і будьте професіоналами у своїй справі!

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Записуйся на курси юристів

Дізнайся як отримати більше знань для своєї кар'єри
Отримуйте сповіщення

Підпишіться на нові публікації

Дані зберігаються згідно з
ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Категорії

Поширити публікацію

Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Коментувати