ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЕКОНОМІКИ І ПРАВА

Одеська область, м. Ізмаїл

072 — Фінанси

В останні роки спеціалісти в галузі фінансів, банківської справи та страхування набули статусу найпрестижніших. Висококваліфікованих фахівців-фінансистів потребують державні, комерційні, банківські структури, податкові служби, інвестиційні, страхові компанії.

Чому варто стати Фінансистом?

Галузь діяльності фінансиста – планування та управління фінансовими потоками. Основне завдання фінансиста – спланувати, куди вкласти грошу, кому або в кого та скільки позичити, які закупити матеріали, які акції придбати та як найвигідніше продати свої. Тим, хто обирає для себе фах фінансиста, необхідно знати, що ця професія потребує стратегічного мислення, уважності, математичного складу мислення, витривалості, старанності та витривалості. Фінансист володіє вмінням раціонально розпоряджатися грошовими коштами, правильно визначати нарахування податків, активно діяти у сфері фінансових ринків, захищати заощадження від інфляції. Випускники одержують знання з питань здійснення усіх видів банківських операцій, надання посередницьких, інформаційних і консультаційних послуг клієнтам, забезпечення фінансової стабільності підприємства.

Фінансист ключова фігура у кожній фірмі в будь-якій галузі бізнесу, тому що він управляє фінансовими ресурсами. Спеціаліст цієї професії повинен знати фінансовий менеджмент, законодавство, економіку, внутрішній та міжнародний ринок цінних паперів, фінансовий та економічний аналіз. Необхідно також розбиратися в бухгалтерській, статистичній звітності підприємства, фінансовій інформації, яка публікується у пресі, аналізувати фінансові результати діяльності підприємства. Особисті якості: вміння аналізувати великий обсяг інформації; гарна пам’ять; висока концентрація уваги; терпіння; комунікабельність.

Освітньо-кваліфікаційний рівень

Молодший спеціаліст

Галузь знань 07

Управління та адміністрування

Спеціальність

Фінанси, банківська справа та страхування

Кваліфікація

Операціоніст з фінансів і кредиту

Термін навчання

3 роки на основі базової загальної освіти

2 роки на базі повної загальної середньої освіти, робітничої професії за фахом

Форма навчання

Денна / заочна

 

Перелік навчальних дисциплін:

Касир-операціоніст – обличчя банку. До його обов’язків входить спілкування з клієнтами, контроль за станом рахунків, внесення змін в базу даних при надходженні і знятті грошей. Професія має постійний попит на ринку праці. Особисті якості: незалежно від ситуації касир-операціоніст повинен зберігати витримку, спокій і зосередженість.

Студенти вивчають такі дисципліни професійного циклу:

  • Банківські операції;
  • Податкова система;
  • Фінанси;
  • Гроші та кредит;
  • Бюджетна система;
  • Казначейська справа;
  • Бухгалтерський облік і звітність у комерційних банках;
  • Страхові послуги;
  • Інформаційні системи і технології у фінансово-кредитних установах;
  • Фінансовий облік.

 

Час простих рішень і легких грошей минув, настав час професіоналів.

 

Правова база і великий досвід

Отримай нову професію

Ізмаїльський фаховий коледж економіки і права здійснює професійну підготовку молодших бакалаврів: юристів, економістів, бухгалтерів та програмістів

Професія юриста – це, перш за все, величезний рівень відповідальності. У руках фахівця іноді долі людей, підприємств і навіть держав. І, не дивлячись на те, що з кожним роком число абітурієнтів, що бажають здобути цю професію, стає все більшим, кваліфікованих і умілих співробітників з них виходить не так-то багато.

Якщо ви мрієте отримати престижну та важливу для суспільства професію, потужну основу знань, яка визнається у світі, то гарним вибором для вас стане Ізмаїльський фаховий коледж економіки і права. Ми організовуємо навчання  збалансовуючи теорію і практику, саме тому наші випускники завжди готові до сучасних викликів. Запрошуємо вас на консультацію по вступу до ІФКЕП.

Інщі Спеціальності

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Фінанси, банківська справа та страхування

Інженерія програмного забезпечення

Облік і оподаткування

Поширити сторінку

Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp